18. apr 2005

Fluoriid [David Icke "Matrixi lapsed"]

[David Icke "Matrixi lapsed"; Tallinn 2003 Matrix Kirjastus; lk. 360-363]

Fluoriid. Laske käia, muudkui pruukige

Fluoriid on veel üks oluline intellekti pärssimise vahend, mida lisatakse joogivette ja hambapastasse. Naatriumfluoriid kuulub roti- ja tarakanimürgi, valuvaigistite, hüpnootilise ja psüühilise toimega preparaatide ning sõjaotstarbelise närvimürgi koostisse. Seda sisaldab olulisel määral Prozac, kuid sama ühendit leidub rohkesti ka Jaapani metroo ründamisel kasutatud sariini-nimelises närvigaasis. Sõltumatud teaduslikud uuringud tunnistavad, et fluoriid põhjustab mitmesuguseid vaimseid häireid ja muudab inimesed rumalaks, kuulekaks ja sõltuvaks. Seda lisaks eluea lühenemisele ja luustruktuuri kahjustamisele. Illuminaatide kurikuulsa farmaatsiagigandi I. G. Farben algatusel kasutati fluoriidisisaldusega joogivett kõigepealt Saksamaal asuvates natside koonduslaagrites. Just nimetatud kompanii juhtis Auschwitzi-suguseid laagreid ning see eksisteerib oma koostisosadena (näiteks Bayer) praegugi. Kas keegi arvab, et natsid hoolitsesid nõnda vangide hammaste eest? Joogivette segatud naatriumfluoriid pidi kinnipeetavaid steriliseerima ning nad vaguraks ja alistuvaks muutma. Keemik Charles Perkins kirjutas 2. oktoobril 1954 Lee toidu-uuringute sihtasutusele (Wisconsis, Milwaukee) nõnda:
"... 1930. aastatel otsustasid Hitler ja Saksa natsid, et maailma tuleb valitseda ja allutada natsliku pangermanismi filosoofia alusel. Saksa keemikud töötasid välja väga leidliku ja kaugeleulatuva massikontrolli plaani, mille Saksa kindralstaap heaks kiitis ja kasutusele võttis. Selle plaani alusel tuli mis tahes piirkonna rahvaarvu piirata joogivette segatud preparaatide abil. Nõnda sai ulatuslike alade asurkonda juhtida ja vajadusel vähendada, lisades vette naiste steriilsust põhjustavaid kemikaale ja nii edasi. Mainitud massikontrolli skeemis oli oluline osa naatriumfluoriidil."
Charles Perkinsi kinnitusel pärsivad pidevalt antavad tagasihoidlikud fluoriidiannused aja jooksul inimeste vastupanuvõimet teda alistavatele jõududele, sest teatud ajuosa mürgitatakse ja uimastatakse aeglaselt, muutes te nõnda kuulekaks nende tahtele, kes soovivad teda valitseda. Ta nimetas seda "lihtsalt kasutatavaks lobotoomiaks" ja väitis, et fluoriühendite vette segamisega ei hoolitseta üldse laste hammaste eest. Kui see oleks tegelik põhjus, siis saaks kõike korraldada palju kergemini, odavamalt ja tõhusamalt, rõhutas ta. Fluoriühendeid lisatakse joogivette ainult allutatavate masside vastupanutahte mahasurumiseks, kes nõnda manipuleerimise ja vabadusekaotusega kergemini lepivad. Perkins ütles, et ajal, kui Hitleri natsid otsustasid Poolasse tungida, vahetasid Saksa kindralstaap ja Nõukogude kindralstaap vastastikku teaduslikke ja sõjalisi ideid, plaane ning teadlasi. Massikontrollimine joogivette segatavate kemikaalide abil hakkas vene kommunistidele meeldima, sest see sobis ideaalselt nende kommunistliku maailma plaaniga.
"Mulle avas kogu selle skeemi I. G. Farbeni keemiatööstushiius ametnikuna töötanud saksa keemik, kes oli ühteaegu tollases natside liikumises tähtsal kohal. Räägin seda tõsiselt ja siiralt nagu teadlane, kes on juba ligi kakskümmend aastat uurinud fluori keemilist, biokeemilist, füsioloogilist ja pataloogilist toimet: igaüks, kes joob tehislikult fluoriga rikastatud vett aasta või rohkem, ei ole vaimselt ega füüsiliselt enam kunagi seesama inimene"
Just sel põhjusel laiendavad illuminaadid fluoriidi kasutamist üha ning mis olekski rahva mõistuse allasurumiseks parem viis kui joogivee mürgitamine? Kõike fluoriidiveega valmistatut - ka õlut ja karastusjooke - juues mürgitame ennast aeglaselt, kuid lakkamatult. Fluoriid on alumiiniumitööstuse kõrvalsaadus ning selle joogivette lisamise salakaval idee pärineb Ühendriikidst Melloni perekonnalt, kes juhib alumiiniumikartelli ALCOA. Mellonid põlvnevad mõjukast vereliinist, nad on Briti kuningliku perekonna lähisõbrad ning dikteerivad illuminaatide võrgu kaudu USA poliitikat. Tööstusest pärir fluoriühendid saastavad jõgesid ja ojasid, mürgitavad maad, kalu ja loomi. Alumiiniumitööstusel tuli neist vabanemiseks varem kulutada suuri summasid, kuid Melloni perekond kujundas olukorra, kus mürgisest heitsaadusest kujunes määratu suure sissetuleku allikas ning inimeste alistamise vahend. 1944. aastal oli Oscar Erwingu palk ALCOA-s 750 000 dollarit. Püüdkem ette kujutada, kui suur võiks see olla tänapäeval! Mõni kuu pärast ametist lahkumist sai temast USA valitsuse föderaalse julgeolekuagentuuri juht, kes alustas naatriumfluoriidi joogivette lisamise kampaaniat. Nüüd müüvad Mellonid seda kemikaali joogivette ja hambapastasse lisamiseks, teenides kahesajakordset kasumit. Fluoriidi lisatakse vette umbes üks osa miljoni kohta, kuid me joome ainult tühise osa veest. Ülejäänu läheb kanalisatsiooni, mis juhib keemiatööstuse saasta tasuta minema. Ja meie maksame selle eest. Ent nagu alati pole peapõhjus raha. Hoopis alistamine. Varem illuminaatide alluvuses töötanud mõistuse kontrollija avaldas mulle, kui sügavalt on Mellonid illuminaatide ja satanistidega seotud. Too naine mainis, et tema teada on Pennsylvanias Pittsburgh's tegutsev Mellon National Bank illuminaatide rahapesuettevõte. Kas usute, et säärane perekond lisab kemikaale joogivette ja hambapastasse lihtsalt hoolitsusest teie hammaste eest? Fluoriidid mõjuvad igatahes teisiti.

Ma elan Inglismaal Wighti saarel, kus parlamendiliige Peter Brand nõuab fluoriühendite segamist joogivette, sest see olevat laste hammastele hea. See mees on elukutselt arst ning liberaaldemokraatide partei terviseküsimuste eestkõneleja. Tegelikult ei tee ta küünarnuki ja tagumiku vahet ning kinnitab oma tegudega taas, et arste püütakse pimeduses hoida. Ent nad on doktorid ja paljud inimesed usuvad nende sügavaid teadmisi. Just dr Hardy Limback, BSc, biokeemiadoktor, Toronto ülikooli preventatiivstomatoloogia osakonna juhataja ja Kanada stomatoloogiauuringute assotsiatsiooni president, oli kunagi see mees, kes kõige agaramalt fluoriühendite joogivette lisamist soovitas. Ent siis teatas ta äkki, et olevat ümber mõtelnud. Ta ütles: "Alla kolmeaastased lapsed ei tohiks kunagi kasutada fluoreeritud hambapastat või juua fluorilisanditega vett. Ja lasteravimite valmistamiseks pole kunagi lubatud kasutada Toronto kraanivett. Mitte kunagi." Toronto ülikooli korraldatud uuringul selgus, et fluoriühenditega vett joonud linlaste puusaluud sisaldavad kaks korda rohkem fluori kui inimestel, kelle elupaigas vette fluori ei lisata, ning avastati, et fluor muudab inimeste luude põhistruktuuri. Luid nõrgestavat skeletifluoroosi põhjustab fluoriühendite kogunemine luudesse, mis muutuvad nõrgaks ja hapraks. Selle terviserikke esimene tunnus on laigulised ja rabedad hambad ning dr Limbacki kinnitusel kulutatakse Kanadas rohkem raha hambafluoroosi kui kaariese ravimiseks. Ent see pole veel kõik. Vähemalt aitab selle mürgi vette ja hambapastasse segamine hambaid säilitada ja kaariest vältida, eks ju? Ee... ei.

Limback rõhutas, et Toronto joogivette on lisatud fluoriühendeid juba kolmkümmend kuus aastat, kuid Vancouveris pole seda kunagi tehtud. Pange tähele: Vancouveri elanikel on vähem hambaauke kui torontolastel! Limback ütles, et kaariest on vähe kogu tööstusmaailmas, sealhulgas Euroopas, mis on seni üheksakümne kaheksa protsendi ulatuses fluorivaba. Tema arvates on see saavutatud tänu kõrgemale elatustasemele, vähem rafineeritud suhkru tarvitamisele, hammaste korrapärasele hooldamisele, hambaniidi kasutamisele ja sagedasele harjamisele. Kanadas oli lapse kohta keskmiselt vähem kui kaks hambaauku. Ta kinnitas, et jätkuvalt fluoriide soovitavad isikud lähtuvad viiekümne aasta tagustest andmetest, mis on parimal juhul küsitavad. "Stomatoloogidel pole mingit toksikoloogiaalast väljaõpet", lausus ta. "Teie usutavasti hästi informeeritud hambaarst lähtub lihtsalt ametliku tervishoiusüsteemi ja stomatoloogide assotsiatsiooni pool sajandit kestnud desinformatsioonist. Mina samuti. Õnnetuseks me kõik eksisime." Vähe sellest, et me joome koos veega mürgist naatriumfluoriidi, meid mõjutab muugi alumiiniumitööstuse saast. Limback ütles:
"Ent lõpliku löögi andis igatahes mõistmine, et me oleme paisanud mürgist fluoriidi veemahutitesse juba pool sajandit. Suurem osa sellest pärineb Floridast Tampa Bay korstnate märgpuhastitest. Need lisaained on mineraalväetis superfosfaadi toksilised kõrvalsaadused.

See traagiline tõik tähendab, et me paiskame mürgiseid fluoriide oma joogivette ning ühteaegu allutame oma süütud ja pahaaimamatud kaaskodanikud surmavate elementide plii, arseeni ja raadiumi toimele, kusjuures kõik need elemendid tekitavad vähktõve. Toksiinide kumulatiivse toime tõttu põhjustatakse inimeste tervisele katastroofilist kahju."
Alzheimeri tõbe on seostatud alumiiniumi ja aspartaamiga. Toronto ülikooli stomatoloogiateaduskonna üliõpilastele esinenud dr Limback tunnistas, et ta oli oma kolleege ja üliõpilasi tahtmatult eksitanud. Viimased viisteist aastat polnud ta vaevunud uurima kõigile kättesaadavat toksikoloogiaalast informatsiooni. "Meie laste mürgitamine oli küll kõige viimane, mida oleksin soovinud," ütles ta. "Tõde on kibe pill, kuid neelake see samuti, nagu mina tegin." Ehkki fluoriühendite kasutamise tuntuim toetaja on nüüd nende pruukimise hukka mõistnud, kinnitavad illuminaatide mõju all olevad Kanada ja Ameerika stomatoloogiaassotsiatsioonid ning riiklikud tervishoiuagentuurid koos mõttekaaslastega Suurbritanniast ja muudest riikidest endist viisi, et fluoriühendid on inimese tervisele kasulikud. See on veel üks näide, et valet usutakse seda meelsamini, mida suurem see on. Tervishoiukorralduses ja "teaduslikes uurimustes" juhtkohal olevad illuminaatide ninamehed ütlevad arstidele ja stomatoloogidele, mis on "tõde" ning mida tuleks uskuda. Nood omakorda teatavad patsientidele ja ajakirjandusele, kes jäävad ametlikku arvamust kergesti uskuma ning kordavad seda nagu papagoid. Kuna igaüks ei uuri kõike ise, siis peavad stomatoloogid, arstid, ajakirjanikud ning avalikkus vääramatuks tõeks, nagu mõjuksid joogivette ja hambapastasse segatud fluoriühendid hammastele ainult soodsalt ega kahjustaks neid. Sama stsenaarium kordub iga subjektiga iga päev ning tulemusena elab inimkond omaenda väikesel muinasjutumaal. Nõnda kujundatud illusioon on nii tugevasti inimpsüühikas juurdunud, et tõe avalikuks tulekul inimesed lihtsalt naeravad sellele näkku. Vaja läheb ulatuslikke võimude vastu suunatud kohtuprotsesse, mille peavad algatama need, kelle tervist fluoriidid, Prozac või aspartaam on juba kahjustanud. Kanadas on kohtust abi otsitud, kui hambaplommides kasutati mürgist ja vaimseid võimeid pärssivat elavhõbedat. Ning taas kõlab sama sõnaühend, mida on muudest ravimitest, toidulisanditest ning meie toidus sisalduvatest kemikaalidest rääkides alatasa korratud: vaimsete võimete pärssimine. Kuna fluoriühenditest on juba palju tõtt teada, siis avastati "uute uuringutega" täiesti õigel hetkel äkki, et need aitavad rabedaid luid kaitsta ja luumurruohtu vältida. Sel ettekäändel hakati peale pressima, et joogivette lisataks veelgi rohkem fluoriide. Need ei kaitse hambaid. See on ainult ettekääne. Fluoriühendid joogivees muserdavad inimeste intellekti, et nad ei mõtleks, küsiks ega mässaks.